Het team van AquaFlanders

Carl Heyrman
Algemeen directeur en woordvoerder
cheyrman@aquaflanders.be
Lai Choi
Directiesecretaresse
lchoi@aquaflanders.be
Femke Bastiaenssens
Administratief medewerker
fbastiaenssens@aquaflanders.be
Lieze Van Ostaeyen
Stafmedewerker
lvanostaeyen@aquaflanders.be
Djenna Tielens
Stafmedewerker
dtielens@aquaflanders.be
An Coppens
Stafmedewerker Marketing & Communicatie
acoppens@aquaflanders.be
Christophe Claeys
Coördinator rioleringsbeleid
christophe.claeys@vvsg.be
Diederik De Bruyn
Kwaliteitscoördinator keuringen
ddebruyn@aquaflanders.be
Floor Boeckx
Projectmedewerker Marketing & Communicatie
fboeckx@aquaflanders.be
Matthias De Roeck
Kwaliteitsborger keuringen
mderoeck@aquaflanders.be
Toon Stabel
Stafmedewerker Marketing & Communicatie (vervanging)
tstabel@aquaflanders.be